czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 7 lipca 2007
  • wyświetleń: 872

Nabór do piłkarskiej grupy żaków MRKS

Od najbliższego poniedziałku rusza nabór do najmłodszej grupy piłkarskiej MRKS MOSIR Czechowice - Dziedzice roczników 1997 i 1998. Młodzi adepci piłkarscy będą mogli przyjść i wziąć udział w zajęciach w następujących dniach : poniedziałek, środa i piątek o godzinie 16.00. na boisku głównym MRKS-u Czechowice Dziedzice (wystarczy swój własny strój sportowy).

ReklamaNabór będzie przeprowadzony w dwóch etapach. Pierwszy - będzie prowadzony przez dwa tygodnie od 09 lipca do 23 lipca. Po tym okresie drużyna żaków będzie brała udział w obozie stacjonarnym prowadzonym na obiektach MOSIR-u Czechowice - Dziedzce i wówczas nie będą przyjmowani kolejni chętni. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych do udziału w obozie (liczba miejsc ograniczona) zostanie przeprowadzona selekcja wśród kandydatów, po której pozostaną tylko najlepsi zawodnicy.

Drugi etap naboru (uzupełniający) będzie przeprowadzony we wrześniu (dokładna data oraz miejsca treningów zostaną podane w późniejszym terminie)

W czasie całego roku kalendarzowego grupa żaków rozgrywa wiele meczów towarzyskich oraz bierze udział w licznych turniejach piłkarskich. Poza tym raz w roku prowadzona jest liga żaków w której również regularnie bierzemy udział.

W okresie jesien - zima - wiosna treningi będą prowadzone na dużej sali gimnastycznej przy szkole podstawowej nr 5 w Czechowicach Dziedzicach. Treningi prowadzone są głównie w formie gier i zabaw ale nie tylko.

Naszym celem jest :
- dostarczenie radości i satysfakcji ćwiczącym
- opanowanie podstawowych (najważniejszych) umiejętności technicznych z zakresu gry w piłkę nożną.
- zapewnienie wszechstronnego rozwoju fizycznego i zdrowia
- wyselekcjonowanie najzdolnieszych ruchowo zawodników do dalszego procesu szkolenia
- kształtowanie osobowości wychowanków z ukierunkowaniem zainteresowań na grę w piłkę nożną

Kontakt : Tomasz Zużałek tel: 506 187 185

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.