czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 7 lipca 2007
  • wyświetleń: 941

Porażka MRKSu z Pniówkiem w sparingu

Niewiele wolnego od czasu zakończenia poprzedniego sezonu mieli piłkarze MRKSu. Niedawno rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na początek towarzysko zagrali z czwartoligowym Pniówkiem Pawłowice.

Reklama

Sparing był przede wszystkim doskonałą okazją na sprawdzenie kilku nowych zawodników w klubie. Zadebiutowali: bramkarz Konrad Lis (poprzednio Szczakowianka Jaworzno), Michał Olecki i Sebastian Ziółkowski (obaj Sokół Zabrzeg}, Michał Grabowski (Janina Libiąż) oraz Wojciech Fluder (Przełom Kaniów).

Niestety nowy skład wciąż potrzebuje zgrania przed pierwszymi meczami ligowymi. W towarzyskim meczu lepszy okazał się Pniówek, który wygrał 3:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył głową Łukasz Szędzielarz.

W przyszłym tygodniu do drużyny mają dołączyć kolejni piłkarze. W trykotach MRKS pojawią się na pewno Krzysztof Koczur i Adam Śmigielski.

Przypominamy równocześnie, że w poniedziałek rozpoczyna się w klubie nabór do piłkarskiej grupy żaków. Może w tym gronie znajdzie się piłkarz, który za kilka lat poprowadzi czechowicki zespół do największych w historii klubu sukcesów.

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.