Reklama

Sport

 • 9 listopada 2020
 • wyświetleń: 2595

3-dniowe konsultacje trenerskie dla zawodników z całej Polski

W dniach 23-25 października w Śląskim Centrum Tenisa z wielkim sukcesem odbyły się 3-dniowe konsultacje trenerskie dla zawodników z całej Polski, prowadzone przez head coach'a naszego Klubu - Piotra Kwaśniewskiego wraz z doświadczonymi trenerami Mateuszem Piotrowskim (tenis), Piotrem Słotwińskim (tenis), Tomaszem Bałuchem (fizjo).

3-dniowe konsultacje trenerskie dla zawodników z całej Polski w Śląskim Centrum Tenisa · fot. SCT


Na zgrupowanie do Pszczyny przyjechali doświadczeni zawodnicy z całej Polski:

 • Weronika Domańska
 • Igor Kubalka
 • Jakub Włodarczyk
 • Oskar Szymczak
 • Antoni Pękała
 • Franciszek Pękała
 • Vitalij Hnidets
 • Jakub Hulbój
 • Jan Muc
 • Tobiasz Sopoliński


W ramach konsultacji przeprowadzone zostały treningi tenisa w zakresie m.in. treningu taktycznego, schematów rozegrań, gier punktowych oraz treningi ogólnorozwojowe i stabilizacyjne.

Zawodnicy byli pod stałą opieką fizjoterapeuty sportowego Tomasza Bałucha, który także prowadził treningi fizyczne oraz regeneracje.

Zawodnicy stołowali się w naszej klubowej Restauracji La Grande najlepszymi smakołykami serwowanymi przez szefa kuchni Zbigniewa Kanię.

Wspólne treningi, wspólne posiłki oraz chwile relaksu przyczyniły się nie tylko do zrewidowania i wzmocnienia posiadanych przez zawodników umiejętności tenisowych, ale również do pogłębienia oraz nawiązania wielu nowych znajomości tenisowych.

Aż serce rośnie, kiedy w dzisiejszych czasach widzi się grupę młodych ludzi, którym się po prostu chce! Oby tak dalej, trzymamy kciuki za dalszy rozwój Waszej sportowej kariery i zapraszamy na kolejne konsultacje pod okiem trenera Piotra Kwaśniewskiego, które odbędą się pewnie w przyszłym roku.Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj