Reklama

Sport

  • 24 listopada 2020
  • wyświetleń: 4999

Prezes LKS Ligota, Jarosław Brańka, zrezygnował z funkcji

W przesłanym do naszej redakcji oświadczeniu dotychczasowy prezes klubu LKS Ligota, Jarosław Brańka, poinformował o rezygnacji ze swojej funkcji wraz z końcem roku. Publikujemy pełną treść oświadczenia.

lks ligota
Prezes LKS Ligota, Jarosław Bańka, zrezygnował z funkcji · fot. czecho.pl


Rezygnacja z funkcji prezesa klubu

Szanowni Państwo,

Kiedy w 2012 roku zostałem wybrany prezesem Ludowego Klubu Sportowego Ligota, przyświecała mi jedna myśl: by zrobić wszystko, żeby w Ligota nie musiała się wstydzić przed innymi klubami warunków jakie mamy. Po 8 latach mogę śmiało powiedzieć, że dzięki zaangażowaniu wielu osób i bardzo dobrej współpracy z Panem Burmistrzem i Panem Sołtysem udało się stworzyć zaplecze do trenowania i grania w piłkę na miarę XXI wieku.

Jednak nie wszystko jest tak kolorowe jak mogłoby się wydawać, obiekt nie idzie w parze z wynikami, które w ostatniej rundzie są dalekie od oczekiwań moich, ale również kibiców.

Ze swojej strony nie mam już pomysłów, co jeszcze mogę zrobić jako prezes, dlatego podjąłem ciężką, ale według mnie najrozsądniejszą decyzję o swojej rezygnacji.

Jestem przekonany, że znajdzie się godna osoba na moje stanowisko, która swoim zaangażowaniem i nowymi pomysłami wyprowadzi klub i drużynę na właściwe tory rozwoju.

Z dniem 20.11.2020 złożyłem na piśmie swoją rezygnację członkom zarządu. Chciałbym im serdecznie podziękować za 8 lat współpracy.

Zgodnie ze statutem klubu: "W razie ustąpienia Prezesa Zarządu w czasie trwania kadencji, Zarządowi przysługuje prawo wyboru nowego Prezesa, który pełni tę funkcję do czasu najbliższego Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego."

Liczę na to, że szybko znajdzie się osoba, która zechce wziąć na siebie te obowiązki.

Ja informuje natomiast, że wszelkie sprawy, dokumenty i rozliczenia związane z klubem oraz obowiązki mnie dotyczące przekażę Zarządowi Klubu oraz Gminie do dnia 18.12.2020 roku. Funkcję będę pełnił do 31.12.2020.

Ze Sportowym Pozdrowieniem
i podziękowaniem
za dotychczasowa współpracę
Jarosław Brańka

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.