czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2973

Kaniów: Będą morsować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Za nami:

Grupa foczek i morsów morsująca co niedzielę o godzinie 13.00 w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie postanowiła w czasie mroźnej kąpieli, że morsowanie w najbliższą niedzielę, 31 stycznia, odbędzie się pod hasłem: "Morsujemy z WOŚP i dla WOŚP".

Kaniów: Będą morsować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Kaniów: Będą morsować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy · fot. www.gminabestwina.info


Akcja odbędzie się pod patronatem Sztabu WOŚP #2861 zarejestrowanego przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK, który ma wśród swoich wolontariuszy amatorów zimowych kąpieli.

- Zapraszamy wszystkie foczki i morsów z bliższej i dalszej okolicy do wsparcia tej akcji, będzie puszka WOŚP, będą serduszka, WOŚP-owy baner i pamiątkowe zdjęcia, no i co najważniejsze: podwójna satysfakcja, bo wraz z dbałością o swoje zdrowie będzie świadomość, że pomogliśmy być może uratować komuś życie - informuje Klub Honorowych Dawców Krwi PCK.

wośp, finał, 2021
fot. WOŚP


W tym roku zbiórka odbywa się pod hasłem: "Gramy z głową", a zbierane datki przeznaczone będą na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

mp / czecho.pl, źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.