Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 13 sierpnia 2007
  • wyświetleń: 803

Na początek ligi MRKS gromi 4:0

Na początek pogrom 4:0. MRKS rozpoczął sezon jako pierwszy, pierwszy został liderem ligi i prowadzi w tabeli po inauguracji bielskiej okręgówki. Bohaterem spotkania został Artur Toborek.

Trzydziestoczteroletni pomocnik czechowickiego klubu aż trzykrotnie wpisał się w sobotę na listę strzelców. Hattricka niczym nie ujmuje fakt, że dwie bramki w meczu z Mieszkiem Piastem Cieszyn zdobył z punktu jedenastu metrów. Czwarte trafienie dołożył Patryk Eliasz.

Fenomenalny start ligi dla czechowickiego klubu być może wróży drużynie lepszą przyszłość. Nie mamy nic przeciwko, by już za rok MRKS walczył o czołowe lokaty o jedną klasę rozgrywkową wyżej.

Brawa za inaugurację należą się także Sokołowi Zabrzeg. W spotkaniu okraszonym pięcioma bramkami o jedną piłkarze Sokoła okazali się lepsi od Morcinka Kaczyce. Nieco gorzej powiodło się futbolistom LKS Bestwina, którzy aż 0:3 przegrali przed własną publicznością z Zaporą Porąbka.

new / czecho.pl

----------------------------------

Wyniki I. kolejki:

Kuźnia Ustroń 1-0 Pasjonat Dankowice
Spójnia Landek 1-1 Rekord Bielsko-Biała
Mieszko Piast Cieszyn 0-4 MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Cukrownik Chybie
LKS Bestwina 0-3 Zapora Porąbka
Sokół Zabrzeg 3-2 Morcinek Kaczyce
Podhalanka Milówka 2-4 Drzewiarz Jasienica
Czarni-Góral Żywiec 2-0 LKS Radziechowy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.