czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 16 sierpnia 2007
  • wyświetleń: 1015

Drugie ligowe zwycięstwo MRKS

Okręgówka ruszyła i to w iście ekspresowym tempie, cztery dni po inauguracji sezonu piłkarze rozegrali drugą kolejkę. Tylko dwa zespoły zdobyły w tym czasie komplet punktów, jednym z nich jest MRKS.

Czechowiczanie zadebiutowali w tegorocznych rozgrywkach przed własną publiczności. W meczu z rezerwami bielskiego Podbeskidzia nie zabrakło emocji, między innymi za sprawą niewykorzystanego przez MRKS rzutu karnego w pierwszej odsłonie spotkania. W drugiej połowie bramkarza z Bielska-Białej udało się pokonać Śmigielskiemu i Toborkowi. Podbeskidzie zdołało odpowiedzieć tylko trafieniem Adamusa w końcówce spotkania i mecz zakończył się wygraną gosodarzy 2:1.

Sokół Zabrzeg, który w pierwszym meczu pokonał Morcinka Kaczyce, tym razem zagrał w Porąbce. Po emocjonującym meczu Sokół zremisował z gospodarzami 3:3. Bramki zdobyli: Neuman, Krecmer i Kryger.

Nie wiedzie się Bestwinie. Po przegranej 0:3 na własnym boisku, tym razem LKS przegrał aż 0:5. Przeciwnikiem, przynajmniej o klasę lepszym, okazał się Cukrownik Chybie.

Wyniki:

Pasjonat Dankowice 2-1 Drzewiarz Jasienica
Czarni-Góral Żywiec 6-0 Podhalanka Milówka
Morcinek Kaczyce 2-1 LKS Radziechowy
Zapora Porąbka 3-3 Sokół Zabrzeg
Cukrownik Chybie 5-0 LKS Bestwina
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 6-0 Mieszko Piast Cieszyn
Kuźnia Ustroń 1-1 Spójnia Landek

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.