• 22 lutego 2021
  • wyświetleń: 3151

[FOTO] Mistrzostwa Śląska: Siedem medali reprezentantów KS Judo!

W sobotę, 20 lutego w Bytomiu rozegrano Mistrzostwa Śląska w judo w kategoriach juniora, juniora młodszego i młodzika. Zawodnicy Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice wywalczyli łącznie siedem medali.

Mistrzostwa Śląska: Siedem medali reprezentantów KS Judo! - 20.02.2021 · fot. Bogusław Tyl

Złote medale zdobyli Martyna Mikołajczyk (70 kg.) oraz Olaf Loska(73 kg), a v-ce mistrzami zostali Wiktoria Rudy (52 kg), Oskar Tyl (46 kg). Na trzecim stopniu podium, zdobywając brązowe medale zawody ukończyli Wiktoria Srokol (48 kg), Kacper Bonanaty (73 kg) i Jakub Wiktor (66 kg).

Tuż za podium, na V miejscach uplasowali się Michał Pietrzyk(42 kg) oraz Maria Bukowska(+70 kg).

źródło: KS Judo Czechowice-Dziedzice