czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 4 marca 2021
  • wyświetleń: 2837

Po wycofaniu się jednej z drużyn ŚZPN zmienia terminarz IV ligi

Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach poinformowała, że po wycofaniu się z rozgrywek IV ligi śląskiej, gr.II zespołu MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski i przeprowadzonych konsultacjach z klubami, dokonała zmiany terminarza rundy wiosennej.

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Drzewiarz Jasienic
Po wycofaniu się jednej z drużyn ŚZPN zmienia terminarz IV ligi · fot. MRKS


Wiosną odbędzie się 15 kolejek bez pauz (zamiast 17 kolejek i 2 pauz), a w kalendarzu pozostał jeden (26 maja) z trzech planowanych pierwotnie terminów środowych. Wszystkie drużyny otrzymają z kolei walkowery za mecz z rundy wiosennej z MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski.

W związku z faktem, iż obsługujący wszystkie rozgrywki krajowe system "Extranet" automatycznie wygenerował nowy terminarz, gdzie niektóre zespoły musiałyby rozgrywać nawet sześć meczów wyjazdowych z rzędu, związkowi włodarze dokonali zmiany kolejności rozgrywanych kolejek.

Przypomnijmy, iż czechowiczanie mają jeszcze do rozegrania dwa zaległe spotkania rundy jesiennej na wyjazdach - już w sobotę (6 marca - godz.15.00) z GKS Radziechowy-Wieprz i w środę (14 kwietnia - godz.17.30) z Jednością 32 Przyszowice.

Z nowym terminarzem rundy wiosennej IV ligi śląskiej, grupy II można zapoznać się na oficjalnej stronie MRKS Czechowice-Dziedzice - mrks.czechowice.pl.

mp / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.