Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 31 sierpnia 2007
  • wyświetleń: 898

Kros rowerowy w Czechowicach

Wszystkich maniaków jazdy na 2 kółkach, po lasach, polach i bagnach zapraszamy już 15 września na kolejną edycję Kros rowerowy organizowanego przez OFS. Tym razem uczestnicy będą mieli do pokonania odcinek wytyczony na terenie Górnego Lasu. Zachęcamy do zapoznania się z regulamnem i zapisów.

Kros rowerowy rozpocznie się o godzinie 10.00. Wystartujemy z pętli autobusowej Czechowice-Górne, a trasa będzie wiodła przez punkty kontrolne na terenie Górnego Lasu. Zanim jednak kolarze ruszą wszystkich uczestników czeka rejestracja i wydawanie numerów. W imprezie udział brać mogą wyłącznie osoby powyżej 13 roku życia, które na rajd przyjdą w odpowiednim kasku chroniącym przed urazami.

Zapisy przyjmowane będą do dnia zawodów pod numerem tel. 513-436-437, oraz na stronie www.ofs.org.pl

Chociaż zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne, to wszystkim uczestnikom życzymy dobrej pogody i wspaniałej zabawy. Na najlepszych za linią mety czekają nagrody!

new / czecho.pl

Źródło: Obywatelskie Forum Samorządowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.