Sport

  • 12 maja 2021
  • wyświetleń: 2753

Rotuz Bronów traci punkty w meczu z Sołą Kobiernice

Gdy wydawało się że passa efektywności zostanie podtrzymana przez Rotuz, przyszedł mecz w Kobiernicach. Po którym zawodnicy wracali do Bronowa w kiepskich nastrojach.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Rotuz Bronów traci punkty w meczu z Sołą Kobiernice


Rotuz zaczął dobrze, kontrolował grę. W poprzeczkę z rzutu wolnego trafił Feruga, jednak pierwsza akcja gości w 15. minucie oraz niefrasobliwość w naszej obronie spowodowały, że to gospodarze wyszli na prowadzenie. Po zaledwie 6 minutach wyrównał Rotuz za sprawą celnego strzału Zielińskiego. Tuż przed przerwą Feruga mógł, ba nawet powinien zdobyć gola do szatni dającego prowadzenie, jednak postanowił (raczej nie specjalnie) zmarnować rzut karny.

Już w 51. minucie Bronowianie wyszli na prowadzenie, tym razem Feruga nie uległ presji i ładnym strzałem wykończył dogranie Zielińskiego. Radość przyjezdnych trwała zaledwie 3 minuty, gdyż w wyniku nieporozumienia bloku defensywnego w 54. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania.
Po wyrównaniu przez piłkarzy Soły, mecz przerodził się w siermiężny pojedynek w którym żadna drużyna nie miała pomysłu na zdobycie gola. Dlatego też końcowy wynik bardziej zadowalał zawodników z Kobiernic niż z Bronowa.

Już w sobotę, 15 maja o godzinie 17.00 Rotuz zaprasza na mecz derbowy z Międzyrzeczem w Bronowie.

KS Soła Kobiernice vs Rotuz Bronów 2:2
15′ Kowalczyk 21′ Zieliński
54′ Żurek 51′ Feruga

Soła:
Jończy, Pałosz, Borak, Szczyrk, Dobranowski, Kojder, Kowalczyk, Sędziak, Żurek (85′ Laszczak), Witkowski, Michałowski

Rotuz:
Krysta, Dzida, Szczelina P., Bieńko, Sosna, Świerkot, Cyroń, Mencnarowski (70′ Papkoj), Feruga (62′ Strzelczyk), Wronka (83′ Gaszczyk), Zieliński
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj