Sport

  • 3 września 2007
  • wyświetleń: 1090

MRKS znów zwycięski, reszta kiepsko

Nie do zatrzymania w tym sezonie jest czechowicki MRKS. Po raz kolejny piłkarze z naszego miasta wysoko pokonali na boisku swoich rywali. Tym razem aż pięciokrotnie piłkę z siatki musiał wyjmować bramkarz LKS Radziechowy.

MRKS pokonał w niedzielę w wyjazdowym meczu LKS Radziechowy 5:3. Tylko do przerwy mecz można było uznać za wyrównany. Przed zejściem futbolistów do szatni kibice obejrzeli trzy bramki, a wynik 1:2 na korzyść MRKS (bramki Śmigielskiego i Stawowczyka) nie zapowiadał gradu bramek po powrocie na murawę.

W drugiej odsłonie czechowiczanie ruszyli do przodu i na efekty nie trzeba było długo czekać. Gole Toborka, Kocierza i ponownie Toborka sprawiły, że już w 67 minucie meczu spotkanie zdało się być przesądzone. Podobnie myśleli piłkarze, którzy będąc już myślami chyba gdzie indziej, dali sobie wbić dwie bramki.

Pierwszy punkt zdobył LKS Bestwina, który zremisował 1:1 z Kuźnią Ustroń. Sokół Zabrzeg nie dal rady piłkarzom Rekordu Bielsko-Biała i przegrał na własnym boisku 1:3.

MRKS dzięki zwycięstwu pozostał liderem, przewodząc stawce z kompletem 15 punktów. W następnej kolejce MRKS zagra z Podhalanką Milówka.

Wyniki:

Mieszko Piast Cieszyn 2-0 Pasjonat Dankowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Spójnia Landek
LKS Bestwina 1-1 Kuźnia Ustroń
Sokół Zabrzeg 1-3 Rekord Bielsko-Biała
LKS Radziechowy 3-5 MRKS Czechowice-Dziedzice
Podhalanka Milówka 2-2 Cukrownik Chybie
Drzewiarz Jasienica 0-2 Zapora Porąbka
Czarni-Góral Żywiec 2-1 Morcinek Kaczyce

Tabela:

1. MRKS Cz-Dz 15
2. Zapora Porąbka 13
3. Rekord Bielsko 11
4. Cukrownik Chybie 10
5. Góral Żywiec 9
6. Kuźnia Ustroń 7
7. Pasjonat Dankowice 7
8. Morcinek Kaczyce 6
9. Podbeskidzie II 6
10. Drzewiarz Jasienica 6
11. Spójnia Landek 5
12. Piast Cieszyn 5
13. Sokół Zabrzeg 4
14. Podhalanka Milówka 4
15. LKS Bestwina 1
16. LKS Radziechowy 0

new /czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.