Sport

  • 5 września 2007
  • wyświetleń: 3123

Film: Janowicki Turniej Siatkówki

W niedzielne popołudnie na terenach rekreacyjnych w Janowicach odbyły się finały I Janowickiego Turnieju Piłki Siatkowej. Tak jak i w poprzednim tygodniu pogoda spisała się na medal, nie zabrakło również kibiców i sympatyków siatkówki.


Źródło: gminabestwina.info

Zawodnikom kibicowali między innymi radny Jerzy Borutka i sołtys Jan Stanclik. Do walki przystąpiły drużyny: „Walczące ogonki”, „Absolwenci i dziadek”, "Union Chocolate”, „22 KK”, „Witosa Team”. Nie pojawili się zawodnicy z „Pszczyny”.

W pierwszym meczu „Walczące ogonki” zmierzyły się z „Witosa Team” wygrywając tylko jednym małym punktem, a „Union Chocolate” wygrali z „22KK” 2:0. Następnie rozegrano mecze o wejście do finału. „Absolwenci i dziadek” wygrali z „Union Chcolate”2:1, a „Walczące ogonki” weszły do finału bez meczu półfinałowego ze względu na nieobecność „Pszczyny”

Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna „Union Chocolate”, a o ostateczne zwycięstwo w turnieju walczyli „Absolwenci i dziadek” oraz „Walczące ogonki”. Ustalono, że mecz będzie grany do 3 wygranych setów, a punkty będą liczone do 25. Po zaciętej, pasjonującej i wyrównanej walce wygrała drużyna „Walczących ogonków” z Hałcnowa 3:1 (25:13, 23:25, 25:22, 27:25).

Po części sportowej przyszedł czas na wręczanie nagród. Organizatorzy turnieju Jerzy Zużałek oraz Andrzej Wojtyła wręczyli dyplomy, nagrody oraz statuetkę za zwycięstwo.

Warto podkreślić, iż nagrody ufundowali: Przewodniczący Rady Gminy Bestwina, twórca portalu http://www.gminabestwina.info Jerzy Zużałek, radny i twórca portalu http://www.janowice .glt.pl Andrzej Wojtyła, radni: Jerzy Borutka, Stanisław Nycz, wójt gminy Stefan Wodniak oraz firmy: Kontakt Simon, Bud-Tor, a także Nadwiślańska Agencja Turystyczna. Spośród wszystkich zawodników rozlosowany jeszcze dodatkowo nagrody pocieszenia.

Serdecznie dziękujemy także właścicielowi lokalu „Pod kogutkiem”, który udostępnił energię elektryczną, dzięki której było możliwe nagłośnienie oraz oprawa muzyczna imprezy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejny Janowicki Turniej Piłki Siatkowej w przyszłym roku.

gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.