Sport

  • 2 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2125

Buczkowice przegrywają z kretesem w Bronowie

Twierdza Rotuz znów obroniona! Piłkarze z Bronowa pewnie pokonali ekipę z Buczkowic która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Nie był to mecz ciężki dla gospodarzy, gdyż goście przyjechali do Bronowa bez rezerwowych, mimo iż początkowo stawiali opór, to z każdą minutą słabli. Skrzętnie wykorzystał to Rotuz, punktując rywala co chwilę.

Buczkowice przegrywają z kretesem w Bronowie


Wynik otworzył Bieńko strzelając głową po rzucie rożnym, następnie pewnie rzut karny na gola zamienił Świerkot. Mimo kolejnych sytuacji taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron na boisku zameldował się Dzida i było to wejście smoka, ponieważ wykorzystał dośrodkowanie Świerkota i pięknym szczupakiem wpakował piłkę do bramki rywala. Kolejne bramki zdobywali Feruga (2x) oraz Cyroń. Mimo kolejnych świetnych sytuacji Rotuza wynik już nie uległ zmianie.
A już w najbliższy czwartek do Bronowa na godz 16:00 przyjedzie lider z Wilkowic.

Rotuz:
Krysta, Strzelczyk (45′ Dzida), Szczelina (75′ Gaszczyk), Bieńsko, Sosna (80′ Zontek), Świerkot (65′ Mencnarowski), Papkoj, Wronka (75′ Banet), Cyroń, Feruga, Zieliński

Sokół Buczkowice:
Łopata, Antosz, Bozek, Jaszczurowski, Korszyłowski, Kubala, Paluch, Tracz Dam., Tracz Dar., Tracz T.

Rotuz Bronów vs Sokół Buczkowice 6:0 (2:0)
24′ Bieńko
41′ Świerkot - rzut karny
47′ Dzida
56′ Feruga
65′ Cyroń
87′ Feruga
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj