czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 6 września 2007
  • wyświetleń: 1882

Kucharski nowym trenerem w Kaniowie

Nowym trenerem seniorów Kaniowa został Wiesław Kucharski, który jako zawodnik występował w III lidze. W przeszłości trenował również nasz zespół i zajął z nim 5. lokatę w A-klasie.

Nowy trener Kaniowa był świetnym zawodnikiem, a jego rzuty wolne siały postrach wśród wszystkich bramkarzy. W karierze trenerskiej prowadził takie zespoły jak: Kontakt Czechowice-Dziedzice, LKS Przełom Kaniów oraz MRKS II Czechowice. Znany jest z dużej dyscypliny, którą zapewne wprowadzi do naszej drużyny.

W środę Kucharski obecny był na trybunach podczas pucharowego meczu z Rekordem, a po nim ustalił szczegóły kontraktu z prezesem. Niestety jego nowa drużyna nie zachwyciła i przegrała u siebie z Rekordem Bielsko-Biała 0:9!

Wcześniej zespół z Kaniowa do spotkań przygotowywał Tadeusz Bednarczyk, który zrezygnował z końcem sierpnia. W ostatniej ligowej kolejce Przełom poprowadził Andrzej Michalski, jednak wynik 0:8 (!) z Zaporą Wapienica na pewno nikogo nie zadowolił.

new / czecho.pl

Źródło: LKS Przełom Kaniów

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.