Sport

  • 1 sierpnia 2021
  • 6 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2630

Wspinaj się z Diablakiem! Trening na ściance wspinaczkowej

Za nami:

Klub Sportowo-Turystyczny Diablak zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach treningowych/szkoleniowych na ściance wspinaczkowej. Najbliższy wyjazd już 6 sierpnia.

ścianka wspinaczkowa, diablak
fot. KST Diablak


W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy wspinaczki, zasady bezpiecznej asekuracji. Zaznajomią się również z właściwymi technikami dotyczącymi wspinaczki, co w przyszłości być może przyda się w praktycznym pokonywaniu nie tylko dróg wspinaczkowych ale również wielu ciekawych tras turystycznych np. w Tatrach czy Alpach. A także będą doskonalić nabyte umiejętności.

Warto podkreślić, że wspinaczka pomaga w harmonijnym rozwoju, wzmacnia niemal wszystkie mięśnie, działa na zwinność i kondycję fizyczną a jednocześnie nadmiernie nie obciąża organizmu. Zajęcia odbywają się w Bielsku-Białej, ścianka - PRIMAROCA

Szczegóły wyjazdu i możliwość zapisania się znajdują się na stronie KST DIABLAK https://kstdiablak.pl/2021/06/26/zajecia-na-sciance-wspinaczkowej-06-08-2021r/

Zapraszamy!

KST Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj