czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 14 września 2021
  • wyświetleń: 1780

Punkt wyszarpany w końcówce meczu zostaje w Bronowie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Rotuz po raz kolejny traci punkty, zaledwie remisując z drużyną Hecznarowic. Za nami mecz mało widowiskowy jednak bardzo emocjonujący, szczególnie w końcówkach obu części gry.

Reklama

Zimny prysznic w Kozach. Orzeł vs Rotuz 2:0. Rezerwy na remis
Zimny prysznic w Kozach. Orzeł vs Rotuz 2:0. Rezerwy na remis · fot. Rotuz Bronów


Goście ten mecz zaczęli na spokojnie, nie mieli zamiaru napędzać ataków i konstruować akcji, jedynie czekali na to co zrobi rywal. Czekanie to miało oczywiście swój cel, czyli kontra, szczęście, gol... Ten scenariusz sprawdzał się w pierwszej połowie, tyle że z akcji Rotuza nic nie wychodziło, natomiast z kontrataków Hecznarowic wychodziło jeszcze większe nic. Ale wszystko do czasu, gdy wydawało się w niegroźnej sytuacji w polu karnym Bronowian, doszło do zderzenia obrońcy z napastnikiem, po czym sędzia główny zmuszony był wskazać na "11 metr". Prezent ten skrzętnie wykorzystał zawodnik Sokoła, dzięki czemu po jednym strzale udało się schodzić na przerwę prowadząc w meczu.

W drugiej odsłonie mecz nabrał tempa, szczególnie po stronie Rotuza, który ewidentnie nie godził się z wynikiem meczu. Raz po raz gospodarze atakowali, jednak świetnie dysponowany był bramkarz Hecznarowic. Goście w drugiej części meczu tylko raz zagrozili bramce Granatowskiego, natomiast Bronowianie za sprawą strzałów Zielińskiego i Dzidy byli bliscy zmiany oblicza meczu. Dopiero w doliczonym czasie gry i sporym zamieszaniu po rzucie rożnym, piłkę do bramki Sokoła siłą woli wepchnął Skęczek. Mimo wielkiej determinacji wynik nie uległ już zmianie do ostatniego gwizdka. Pewne jest że niedosyt zapanował w obu ekipach...

UKS Rotuz Bronów vs LKS Sokół Hecznarowice 1:1 (0:1)
45′ Janik (rzut karny)
95′ Skęczek

Rotuz Bronów: Granatowski, Dzida, Mencnarowski J., Bieńko (18′ Szczelina P.), Sosna (83′ Gaszczyk), Świerkot, Cyroń, Mencnarowski K. (60′ Banet), Skęczek, Pisarek, Zieliński

Sokół Hecznarowice: Kwaśniewski, Mynarski M., Tlałka D., Swarzyński (74′ Zacny), Mynarski A., Merta A., Tlałka R., Kasprzyk (70′ Merta Ł.), Markiel, Janik (85′ Jawor) Gaweł (80′ Merta J.)

Dwójka Rotuza zwycięskaW niedzielne przedpołudnie rezerwy Rotuz Bronów podejmowały na własnym boisku drugą drużynę KS Bystra. Po jednostronnym widowisku gospodarze odnieśli pierwsze, historyczne zwycięstwo 4:0.

Rotuz Bronów II vs KS Bystra II
3′ Zawada
19′ Adamczyk (samobój)
62′ Iskrzycki (rzut karny)
69′ Bialik

Rotuz Bronów II:
Piekiełko, Pająk (46′ Stanclik), Niemczyk (46′ Bialik), Karczyński (76′ Giża), Szczelina A., Iskrzycki (75′ Mazur), Łukosz (55′ Hanzlik), Janik M., Janik J. (75′ Tomalik W.), Zawada, Kudyk (46′ Stanisz)

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj