Sport

  • 6 października 2021
  • wyświetleń: 2531

Zamek podbity! Rotuz przywozi komplet punktów z Grodźca!

Rotuz zdobył w wyjazdowym meczu pięć goli a stracił jednego. Trzeba uczciwie przyznać, że nie był zbyt wymagający przeciwnik dla Bronowian. Ostatnia pozycja w tabeli, ewidentnie nie wzięła się z przypadku.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Zamek podbity! Rotuz przywozi komplet punktów z Grodźca! · fot. Rotuz Bronów


Rotuz od początku do końca meczu prowadził grę, drużyna gospodarzy skupiała się na defensywie i wybijaniu piłki licząc na kontrę. Wynik w meczu dosyć szybko otworzył Zieliński bo bardzo ładnej i dynamicznej akcji rozpoczętej w środku pola przez Pisarka. Drużyna Zamku zostawiała dużo miejsca w bocznych sektorach boiska, co skrzętnie wykorzystywali goście często dośrodkowując piłkę w pole karne rywala. Zespół z Bronowa często również strzelał z dystansu, jednak strzały rzadko były celne. Wynik podwyższył dopiero Bieńko mocnym strzałem pod poprzeczkę z bliskiej odległości, dzięki temu tempo meczu spadło.

Po przerwie obraz meczu się nie zmienił, Rotuz atakował ale można było odnieść wrażenie że tylko na pół gwizdka, co w tym meczu zupełnie wystarczyło. W okolicach 55 minuty bramkę na 3:0 zdobył Skęczek Szymon. Kolejne bramki zdobywali Sosna Paweł i po raz kolejny Skęczek Szymon. Świetną sytuację zmarnował Gaszczyk, który z najbliżej odległości źle trafił piłkę...a może to piłka źle go trafiła. Małą rehabilitacją było wywalczenie rzutu karnego, jednak zmarnowanego przez Zielińskiego.

W międzyczasie niespodziewanie po szybkiej kontrze bramkę zdobyli gospodarze oraz zmarnowali rzut karny świetnie obroniony przez Granatowskiego. Mimo chwilowego rozprężenia Rotuz pewnie zgarnia 3 punkty w wyjazdowym meczu z beniaminkiem A klasy. A już za tydzień starcie na szczycie. Do Bronowa przyjeżdża ekipa Bystrej i będzie to mecz o tak zwane 6 punktów.

LKS Zamek Grodziec vs UKS Rotuz Bronów 1:5 (0:2)
  • 7′ Zieliński
  • 37′ Bieńko
  • 56′ Skęczek
  • 70′ Sosna
  • 74′ Skęczek
  • 79′ Skorupa


Zamek Grodziec: Krzempek, Kubala (65′ Zawada), Gruszka, Koziar (75′ Grycz), Parzyk, Chałupski, Skorupa, Kieczka, Pyka, Legięć, Brudny

Rotuz Bronów: Granatowski, Sosna, Bieńko, Mencarowski J., Banet, Pisarek, Świerkot (68′ Cyroń), Wronka (65′ Mencnarowski K.), Skęczek (77′ Kopeć), Feruga (73′ Gaszczyk), Zieliński

Drużyna rezerw Rotuz Bronów przegrała na wyjeździe z Beskidem Godziszka 0:1.

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj