czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 25 września 2007
  • wyświetleń: 2936

Młodzi kajak poliści z Kaniowa najlepsi

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła zmaganiom urodzonym w latach 1993 – 1994 kajak polistom uczestniczącym w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Kajak Polo, które odbyły się w sobotę 22 września na akwenie „Żwirownia” w Kaniowie.

Młodzi kajak poliści z Kaniowa najlepsi
Arkadiusz Pilarz - strzelec wyborowy.
fot. gminabestwina.info


Zawodnicy UKS „Set” Kaniów w składzie: Arkadiusz Pilarz, Marcin Błaszcz, Michał Banasiewicz, Jakub Kawalec, Adrian Sobecki, Marcin Sikora po raz kolejny potwierdzili, że nie mają sobie równych wśród kajak polistów południowej Polski. Do bramki przeciwników najczęściej trafiali: Arkadiusz Pilarz Michał Banasiewicz oraz Adrian Sobecki, pozostali zawodnicy również zaliczali celne trafienia.

Drugie miejsce zajęli sąsiedzi reprezentujący SWRiSW „Gwarek” Czechowice – Dziedzice, a trzecie zawodnicy UKS Świerklaniec. Gościem Mistrzostw był olimpijczyk Grzegorz Kotowicz, nad całością czuwała prezes Halina Błaszkiewicz, Jerzy Zużałek tradycyjnie już pełnił rolę spikera a nagłośnienie zapewnił Jacek Gruszka.

gminabestwina.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.