czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 25 października 2021
  • wyświetleń: 2264

Zawodnicy MKS z Pucharem Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego

Aleksandra Kuzio i Piotr Szary wygrali Puchar Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Turniej odbył się
16 października w Kraśniku.

Reklama

Zawodnicy MKS z Pucharem Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego - 16.10.2021 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice


Podczas zawodów zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice zdobyli łącznie 5 medali, a 2 mecze finałowe były wewnętrznymi pojedynkami czechowiczan.

W kategorii kadetek 1. miejsce zdobyła Ola Kuzio, a druga była Weronika Indeka. Z kolei w kat. młodzików zwyciężył Piotr Szary, a drugą lokatę zajął Kamil Orszulak. Kolejne miejsca zajęli Mikołaj Zając, który był 5., oraz Maks Gacek, który uplasował się na 9. pozycji. Dobrze spisali się również czechowiccy żacy - Mateusz Orszulak zajął 2. miejsce.

Podczas zawodów wystartowało w sumie 150 zawodników z siedmiu województw. - Ogromne brawa należą się przede wszystkim Mikołajowi Zającowi, którego organizatorzy wyróżnili nagrodą specjalną FAIR PLAY! Waleczni, uważni, zaangażowani... To był nasz bardzo dobry występ pod wieloma względami! - podkreślają trenerzy sekcji tenisa stołowego z MKS Czechowice-Dziedzice.

mp / czecho.pl

źródło: MKS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.