czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 29 października 2021
  • wyświetleń: 2202

ECOPLESS Śląska Liga Squasha ŚLS w SCT Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

ECOPLESS Śląska Liga Squasha to wspaniałe nagrody, to świetna atmosfera, wesołe towarzystwo, zastrzyk pozytywnej energii, nowe znajomości, poprawa kondycji, odreagowanie stresu... można by wymieniać więcej, ale cóż - najlepiej przyjdź i przekonaj się sam!

Reklama

ECOPLESS ŚLĄSKA LIGA SQUASHA ŚLS w SCT PSZCZYNA


- W naszym mieście jest sporo osób, które lubią grać w squasha, lubią rywalizację a więc możliwość sprawdzenia się podczas niedzielnych rozgrywek jest dla wielu z nas bardzo istotna. Dotatkowo ŚLS to nie tylko gra, ale również i atmosfera, która podczas rozgrywek zawsze jest świetna, no i oczywiście nowe znajomości i nowi sparingpartnerzy - mówią uczestnicy ŚLS Kuba Bizoń i Paweł Sowa.

Co Was czeka?ŚLS to rozgrywki podzielone na grupy wg zaawansowania, w których rozgrywa się mecze z innymi graczami o zbliżonym poziomie. W klubie spędzicie ok 2,5 h rozgrywając spotkania każdy z każdym w swojej grupie. Gramy dwa razy w miesiącu w niedzielę. Nad przebiegiem rozgrywek czuwa organizator (instruktor), który zawsze chętnie pomoże Wam "wprowadzić się" w klimat rozgrywek. Przewidziane nagrody i niespodzianki dla uczestników o łącznej wartości ponad 16.000 zł.

Organizator/informacje/kontakt:

ŚLS Śląska Liga Squasha
Maria Jarzembowska
email:maria.jarzembowska@centrumtenisa.pl
telefon: 534044574

Zapisy, terminy kolejek oraz regulamin: http://www.bo5.pl/sctReklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj