Sport

  • 29 października 2021
  • wyświetleń: 2970

ECOPLESS Śląska Liga Squasha ŚLS w SCT Pszczyna

Materiał partnera:

ECOPLESS Śląska Liga Squasha to wspaniałe nagrody, to świetna atmosfera, wesołe towarzystwo, zastrzyk pozytywnej energii, nowe znajomości, poprawa kondycji, odreagowanie stresu... można by wymieniać więcej, ale cóż - najlepiej przyjdź i przekonaj się sam!

ECOPLESS ŚLĄSKA LIGA SQUASHA ŚLS w SCT PSZCZYNA


- W naszym mieście jest sporo osób, które lubią grać w squasha, lubią rywalizację a więc możliwość sprawdzenia się podczas niedzielnych rozgrywek jest dla wielu z nas bardzo istotna. Dotatkowo ŚLS to nie tylko gra, ale również i atmosfera, która podczas rozgrywek zawsze jest świetna, no i oczywiście nowe znajomości i nowi sparingpartnerzy - mówią uczestnicy ŚLS Kuba Bizoń i Paweł Sowa.

Co Was czeka?ŚLS to rozgrywki podzielone na grupy wg zaawansowania, w których rozgrywa się mecze z innymi graczami o zbliżonym poziomie. W klubie spędzicie ok 2,5 h rozgrywając spotkania każdy z każdym w swojej grupie. Gramy dwa razy w miesiącu w niedzielę. Nad przebiegiem rozgrywek czuwa organizator (instruktor), który zawsze chętnie pomoże Wam "wprowadzić się" w klimat rozgrywek. Przewidziane nagrody i niespodzianki dla uczestników o łącznej wartości ponad 16.000 zł.

Organizator/informacje/kontakt:

ŚLS Śląska Liga Squasha
Maria Jarzembowska
email:maria.jarzembowska@centrumtenisa.pl
telefon: 534044574

Zapisy, terminy kolejek oraz regulamin: http://www.bo5.pl/sctJeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj