Sport

  • 4 listopada 2021
  • wyświetleń: 2670

[ZDJĘCIA] Relacja z 3. kolejki Ecopless Śląska Liga Squasha

Materiał partnera:

Wspaniała niedzielna pogoda, długi weekend oraz poranne godziny nie przeszkodziły ligowcom ŚLS w rozegraniu trzeciej kolejki Ecopless Śląskiej Ligi Squasha. Frekwencja dopisała i na starcie stanęło 27 uczestników i uczestniczek którzy w fantastycznych humorach byli gotowi do walki o kolejne punkty do rankingu naszej #ŚLS.

Relacja z 3. kolejki ECOPLESS ŚLĄSKA LIGA SQUASHA


Już od początku rozgrywek - w grupie czwartej zawodnicy sprawili miłe widowisko i po zaciętych pojedynkach pierwsze miejsce zajął Sylwester Kunicki, tuż za nim na podium uplasował się Paweł Chybiorz a na trzecim miejscu nowy uczestnik ligi Rafał Złotorowicz. Pomimo podium obstawionego przez panów, nasze Panie również odznaczyły się wspaniałą sportową postawą. Walczyły niesamowicie i musimy przyznać, że swoja grą zaskoczyły naszych Panów. Magadalena Karpiel nawet urwała seta Pawłowi a trenuje z nami dopiero od sierpnia. Brawo!!!

W trzeciej grupie podium zajęli kolejno Mateusz Łabuz, Paweł Sowa i Damian Drabicki - wszyscy Panowie z tym samym bilansem wygranych meczy, o kolejności na podium zdecydowały sety i małe punkty.

Druga grupa została zdominowana przez Łukasza Stawowego, który wygrał wszystkie swoje mecze i ponownie zagra w TOP 1. Natomiast walka o drugą pozycje toczyła się pomiędzy Maćkiem Stiskunem a Michałem Pudełko, który wygrał bezpośrednie starcie z Maćkiem i zagra w Ekstralidze. Brawo!!!

W TOP 1 miłą niespodziankę swoją gra sprawił Dominik Dzik, który potrafił zmęczyć naszych topowych zawodników urywając seta Kamilowi i Grzegorzowi. Grupę wygrał ponownie Marek Dobry, drugie miejsce zajmuje Grzegorz Słupik, trzecie Kamil Pławecki. Gratulacje!

Już teraz zapraszamy nowych zawodników do udziału w największej Lidze Squasha w Pszczynie.

Rozgrywki zaplanowane są na 7.11.2021 zapisy znajdziecie na bo5.pl/sct lub bezpośrednio u koordynatorki Strefy Squasha w SCT - Marii Jarzembowskiej pod nr 534 044 574źródło: Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj