Sport

  • 16 listopada 2021
  • wyświetleń: 2764

Faworyci wygrywają swoje grupy w Ecopless Śląska Liga Squasha

Materiał partnera:

Czwarta kolejka #EcoplessŚląskiejLigiSquasha za nami. Pretendenci do zwycięstwa w tej kolejce nie zawiedli, aczkolwiek nie mieli łatwo.

Faworyci wygrywają swoje grupy w Ecopless Śląska Liga Squasha


W Ekstralidze najlepszy okazał się Grzegorz Słupik, ale fenomenalny występ Łukasza Kani w tej rundzie prawie pokrzyżował mu plany. O zwycięstwie zdecydował bezpośredni pojedynek pomiędzy graczami, zakończony zwycięstwem Grześka, a więc Łukasz musiał zadowolić się drugą lokatą. Trzecie miejsce, wywalczył Sławomir Gumiński , który z kolejki na kolejkę coraz bardziej zaskakuje naszych czołowych graczy.

Do Ekstraligi wraca Maria Jarzembowska, która zdecydowanie wygrywa wszystkie swoje mecze w drugiej grupie, razem z nią powalczy po raz pierwszy Patryk Stalmach , który zaprezentował świetną formę. Wygrywając z Szymonem Dawczyńskim zajmuje drugie miejsce w grupie, Szymon ląduje na trzeciej lokacie.

W grupie trzeciej korty zostały zdominowane przez Michała Nieć, który wygrywa wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce i bardzo dobry występ zalicza Damian Drabicki, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Dariusz Mur.

Po czwartej kolejce w rankingu Ecopless Ślaskiej Ligi Squasha mamy już sklasyfikowanych 35 graczy, a liderem wśród nich nadal Łukasz Stawowy, na drugim miejscu Maria Jarzembowska a trzecie miejsce należy do Szymona Dawczyńskiego.

Szczegółowe wyniki i ranking znajdziecie na bo5.pl/sct

Oczywiście już zapraszamy na następną kolejkę, która odbędzie się 21.11.2021

Do zobaczenia!źródło: Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj