Reklama

Sport

  • 21 listopada 2021
  • wyświetleń: 4615

[FOTO] Debiut Klubu Sportowego Strong Life w cheerleadingu

W sobotę, 20 listopada Klub Sportowy Strong Life zadebiutował w Pucharze Polski w Cheerleadingu w Kielcach. Klub reprezentowały dwie zawodniczki: Hania Kowalczyk, która zdobyła drugie miejsce, oraz Lena Mielnik, która zajęła czwartą lokatę. Obie zawodniczki startowały w konkurencji Acro Solo.

Debiut Klubu Sportowego Strong Life w Cheerleadingu - 20.11.2021 · fot. Elżbieta Zarębska


Klub we wrześniu przystąpił do Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu i od tej pory będzie reprezentował nasze miasto nie tylko w konkurencjach Fitness Sportowe Dzieci, Kulturystyka oraz Fitness Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego, ale również w konkurencjach PZSCH, którymi są Acro Solo oraz Cheer All Girl.

- Klub postanowił stworzyć dzieciom większe możliwości rozwojowe i startowe, stad przystąpienie do Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu. Nasz debiut zakończony sukcesem potwierdza, że przygotowanie naszych najmłodszych z zakresu fitness sportowe, akrobatyka, gimnastyka, taniec, choreografia daje im możliwości wykazania się w różnych zbliżonych do siebie konkurencjach - mówi Elżbieta Zarębska z klubu KS Strong Life.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Sportowy Strong Life

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj