Sport

  • 25 listopada 2021
  • wyświetleń: 2681

Pszczynianin Marek Dobry zdobył Mistrzostwo Śląska w Squashu!

Materiał partnera:

13 listopada w katowickim klubie Squash OK odbyły się IV Indywidualne Mistrzostwa Śląska 2021 w Squashu. Marek Dobry jako zeszłoroczny v-ce Mistrz Śląska stanął do walki z najlepszymi. Trzynasty dzień miesiąca okazał się dla niego szczęśliwy, gdyż wygrał wszystkie swoje mecze i zdobył tytuł Mistrza Śląska 2021.

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
Pszczynianin Marek Dobry zdobył Mistrzostwo Śląska w Squashu!


- Marek zaprezentował tego dnia niesamowitą formę. Pomimo mocnych przeciwników jak Mateusz Świerzyński (top 50 w Polsce), Wojciech Wycisło (Top 25 w Polsce) czy tez Marcin Żak (top 30 w Polsce) potrafił zachować zimną krew do samego końca i przy niekorzystnych wynikach nadrobić straty - mówi Maria Jarzembowska koordynator strefy squasha w Śląskim Centrum Tenisa

- Marek trenuje na co dzień w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie, jest jednym z czołowych graczy w Polsce (27. w Polsce). Dodatkowo będzie reprezentował nasz klub wraz z innymi świetnym zawodnikami i zawodniczkami w Polskiej Lidze Squasha. Drużyny reprezentujące nasz klub SCT Pszczyna będą walczyły o awans do Drużynowych Mistrzostw Polski 2022 - dodała pani Maria.

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa


O DMP 2022 wspomnimy trochę więcej w kolejnym artykule.

Nasze miasto oraz klub SCT Pszczyna oprócz Marka reprezentowali: Łukasz Kania, Grzegorz Słupik, Aleksander Lewandowski oraz trener i koordynator strefy squasha Maria Jarzembowska.

Warto zaznaczyć, że Śląskie Centrum Tenisa w Pszczynie zaczyna skupiać rzeszę wspaniałych tenisistów jak i squash-ystów. Już nie możemy doczekać się kolejnych wspaniałych wyników zawodników i zawodniczek obydwu stref.źródło: Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj