Sport

  • 23 grudnia 2021
  • wyświetleń: 5537

[WIDEO] "Spotkaj się z mistrzem w swojej szkole" w SP3 w Ligocie

6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Ligocie odbyła się akcja "Spotkaj się z mistrzem w swojej szkole". Organizatorem spotkania był klub MKS Czechowice-Dziedzice przy pomocy finansowej Polskiego Związku Tenisa Stołowego.Gościem specjalnym spotkania był Michał Gawlas, absolwent szkoły i wychowanek klubu. Michał mimo młodego wieku (16 lat) zdążył już zaliczyć zwycięski debiut w rozgrywkach Polskiej Superligi Tenisa Stołowego, ma na koncie medale Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych oraz medalistą zawodów międzynarodowych ITTF w kategorii kadetów.

W ramach kilku spotkań z dziećmi, Michał opowiedział o swoich trudnych początkach kariery, o swoich marzeniach i pokonywaniu trudności oraz o swoim nietypowym stylu gry. Podczas spotkania Michał demonstrował technikę gry oraz niecodzienne umiejętności tenisisty stołowego w formie zabawowej, a jego partnerem był młodszy brat Mateusz. Dzięki wsparciu PZTS wszyscy młodzi uczestnicy akcji otrzymali pamiątkowe gadżety pingpongowe.

Łącznie w spotkaniach uczestniczyło ponad 100 dzieci!

mp / czecho.pl

źródło: MKS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.