• 30 września 2007
  • wyświetleń: 1038

MRKS po raz drugi z rzędu przegrał

Niedawny lider bielskiej okręgówki znów na kolanach. Drugi raz z rzędu czechowicki MRKS nie poradził sobie na boisku z niżej notowanym przeciwnikiem.

W dziewiątej kolejce MRKS przegrał na wyjeździe z Morcinkiem Kaczyce 1:2. Do przerwy było bez bramek, ale po powrocie na murawę to gospodarze zaatakowali i objęli prowadzenie. W 63 minucie do bramki naszego zespołu trafił Kwiczala, a jeszcze przed końcem meczu wynik podwyższył Gredka. Gol Adama Śmigielskiego w doliczonym czasie gry, to wszystko na co było stać MRKS w tym meczu. Czechowiczanie spadli na 3. miejsce w tabeli.

Na własnym boisku trzy punkty zdobył Sokół Zabrzeg, który po zaciętym meczu wygrał 3:2 z rezerwami bielskiego Podbeskidzia. LKS Bestwina zremisowała 1:1 z Pasjonatem Dankowice.