czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 2 października 2007
  • wyświetleń: 1124

Spotkanie z Szymeczko w bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie zaprasza na spotkanie z pisarzem Kazimierzem Szymeczko, w dniu 10.X o godz. 10.00 w Czytelni, gdzie będzie można również nabyć książki autora z autografem.

Spotkanie z Szymeczko w bibliotece
Kazimierz Szymeczko


Kazimierz Szymeczko urodzony 11 czerwca 1965 roku w Rudzie Śląskiej. Zodiakalny Bliźniak, prywatnie jedynak. Od roku 1984 polonista w szkołach na terenie Rudy Śląskiej, Zabrza i Skoczowa. Od ponad 10 lat bibliotekarz (praca spokojniejsza, a co za tym idzie nieco więcej czasu na myślenie o pisaniu i nie tylko). Zawodowo zrealizował się lepiej w bibliotece, niż pracując z całą klasą przy rodzajach przydawek. Ukończył kurs kwalifikacyjny z zakresu bibliotekoznawstwa, co okazało się brzemienne w skutkach, gdyż tam właśnie zmuszono go do pisania pierwszych esejów. Nauczyciel dyplomowany.

Hobby? Zależy od pory roku. Dobra książka, bieganie po lesie, szachy, koszykówka (coraz rzadziej), Gry fabularne (RPG) - (Puchar Mistrza Gry na "Goblikonie" 2004 i 2005). Tekstów o tematyce fantasty nie publikuje (jak dotąd, ale nigdy nie mów nigdy).

Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.