Sport

  • 7 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2822

Ferie Tenisowe dla dzieci w Śląskim Centrum Tenisa!

Materiał partnera:

Zimowe Szkółki Tenisowe w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie to idealny sposób na udane ferie dla Twojego dziecka!

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa


Od 7 stycznia trwają zapisy na Zimowe Szkółki w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie - dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zapraszamy wszystkie dzieci na szkółki z mnóstwem zabawy, atrakcji sportowych i pysznymi posiłkami serwowanymi w Restauracji La Grande

W SZKÓŁKACH trenujemy TENIS ZIEMNY w wymiarze co najmniej 3 godzin KAŻDEGO DNIA!

TERMIN ZIMOWYCH SZKÓŁEK TENISOWYCH: 14 lutego -18 lutego.

Będzie duuuużo tenisa z Waszymi ulubionymi trenerami. Jak zawsze u nas - gwarantujemy pyszne posiłki z klubowej Restauracji La Grande - tak aby uczestnicy mogli szybko zregenerować się między treningami.

Z wielką pieczołowitością dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych jak i o zachowanie najwyższych standardów pod kątem czystości i bieżącej dezynfekcji obiektu!

ZAPISY w Recepcji Klubu (Śląskie Centrum Tenisa, Pszczyna, ul. Bieruńska 78) - osobiście lub pod nr tel. 32 210 11 61, 781 160 170. Ilość miejsc ograniczona, dlatego warto zapisać swoją pociechę już dziś!

To będą udane ferie!Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj