czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 9 lutego 2022
  • wyświetleń: 3038

Nie będzie akcji "Aktywna zima 2022". MOSiR skupia się na lecie

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, w MOSiR Czechowice-Dziedzice nie będzie feryjnej akcji "Aktywna zima". Akcja nie odbędzie się ze względu na sytuacje epidemiczną.

Lodowisko, mosir
Nie będzie akcji "Aktywna zima 2022". MOSiR skupia się na lecie · fot. mp / czecho.pl


Dwa lata temu, w ramach akcji "Aktywna Zima 2020", podczas ferii zimowych czechowicki MOSiR oferował warsztaty - ze zdrowego odżywiania, kulinarne, ciasteczkowe, zajęcia na rolkach, łyżwach, basenie, gry i zabawy ruchowe, warsztaty taneczne, zajęcia z pierwszej pomocy oraz kino. Informowaliśmy o tym m.in. tutaj.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, akcja "Aktywna zima" w ramach ferii zimowych nie odbędzie się. - W związku ze znacznym wzrostem zachorowań, szczególnie w województwie śląskim, przewidywanym szczytem fali zachorowań na połowę lutego, czyli okres rozpoczęcia ferii zimowych w naszym województwie, przedłużonymi do 28 lutego obostrzeniami i limitami w obiektach, na których chcieliśmy przeprowadzić akcję "Aktywna Zima 2022", MOSiR Czechowice-Dziedzice pomimo rozpoczętych przygotowań, nie podejmuje się organizacji zaplanowanej akcji w okresie ferii zimowych - powiedział portalowi czecho.pl Paweł Łękawa, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Jak dodał dyrektor MOSiR, ośrodek skupia się teraz na letniej akcji i planuje szerszą ofertę w ramach programu "Aktywne lato z MOSiRem 2022". Warto dodać, że obiekty MOSiR, czyli kryta pływalnia "Wodnik" oraz miejskie lodowisko pozostają czynne. Na drugim z wymienionych obiektów trwa akcja "Instruktor czeka", do 10 lutego prowadzone są także zajęcia nauki jazdy na łyżwach dla osób dorosłych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.