czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 lutego 2022
  • wyświetleń: 1924

Kolejny udany sparing MRKS i wygrana z Rekordem II Bielsko-Biała

Drugi zespół bielskiego Rekordu - plasujący się po jesiennych zmaganiach w bielsko-tyskiej grupie ligi okręgowej na najniższym stopniu podium, był już szóstym sparingpartnerem podopiecznych Wojciecha Białka podczas trwającego okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej w IV lidze śląskiej, gr.II.

Kolejny udany sparing MRKS i wygrana z Rekordem II Bielsko-Biała
Kolejny udany sparing MRKS i wygrana z Rekordem II Bielsko-Biała · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice już po premierowej - bardzo dobrej w ich wykonaniu premierowej części, wypracowali sobie solidną zaliczkę, po przerwie z kolei testowa batalia miała już wyrównany przebieg - aczkolwiek w finalnym rozrachunku gospodarze odnieśli wysoką wygraną, pokonując występującego szczebel niżej rywala aż 6:2 (4:0).

Dwukrotnie drogę o siatki w szeregach czechowiczan znaleźli w sobotę Michał Czernek (7 min. i 34 min.) i Paweł Kozioł (9 min. i 87 min.), natomiast po jednym trafieniu na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR "dorzucili" także Kamil Jonkisz (29 min.), oraz zawodnik testowany (83 min.).

W przedostatnim z zaplanowanych sparingów MRKS zmierzy się z drużyną LKS Krzyżanowice, która rywalizuje w raciborsko-rybnickiej "okręgówce". Potyczka ta zostanie rozegrana w sobotę - 26 lutego o godzinie 12:00 tradycyjnie na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią.

Sparing nr 6: Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, ul. Legionów 145 /19 luty 2022r., godz.12:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice - BTS Rekord II Bielsko-Biała 6:2 (4:0)

Bramki: 1:0 Czernek (7 min.), 2:0 Kozioł (9 min.), 3:0 Jonkisz (29 min.), 4:0 Czernek (34 min.), 4:1 Nocoń (53 min. - z wolnego), 5:1 testowany zawodnik (83 min.), 6:1 Kozioł (87 min.), 6:2 Szczurek (88 min.)

MRKS: Szczyrba - Lorenc, Padło, Mizia, Zajączkowski, testowany zawodnik I, Jonda, Kozioł, testowany zawodnik II, Czernek, Jonkisz oraz testowany bramkarz - Żurek, Przemyk, Adamiec, Mizera, Raszka
Trener: Wojciech Białek

Rekord II: Kurowski - Nocoń, Walaszek, Porębski, Waliczek, Dudajek, Kempny, Waluś, Szczurek, Hutyra, Bogunia oraz Pater, Ligocki, Pechciński, Tomiczek
Trener: Dariusz Rucki

mp / czecho.pl
źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.