czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 27 lutego 2022
  • wyświetleń: 1849

Kolejny sparing MRKS-u in plus

Siódmy już raz przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice rozegrali testową batalię, stającym tym razem naprzeciw drużyny LKS Krzyżanowice - występującej na co dzień w raciborsko-rybnickiej grupie klasy okręgowej.

mrks
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Krzyżanowice · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Podobnie jak przed tygodniem w starciu z rezerwami bielskiego Rekordu, dużo korzystniej podopieczni Wojciecha Białka zaprezentowali się w premierowej odsłonie, aplikując niżej notowanemu rywalowi trzy gole. Wpierw po jednym z dośrodkowań własnego golkipera niefortunnie pokonał obrońca gości (9 min.), a następnie drogę do siatki w szeregach czechowiczan znaleźli jeszcze Miguel Peral (21 min.) i testowany zawodnik (42 min.).

Po zmianie stron obraz gry nieco bardziej się wyrównał, a finalnie oba zespoły zanotowały po jednym trafieniu. Na bramkę Michała Czernka (60 min.), ekipa prowadzona przez grającego trenera Dariusza Pawlusińskiego odpowiedziała w 67. minucie, a choć do ostatniego gwizdka to miejscowi mieli kilka wybornych okazji na bardziej okazały triumf, to wynik 4:1 (3:0) nie uległ już zmianie.

W ostatnim z zaplanowanych sparingów MRKS zmierzy się w przyszłą sobotę - 5 marca o godzinie 12:00 z Unią Dąbrowa Górnicza, która plasuje się na 9. lokacie w IV lidze śląskiej, gr.I. Potyczka ta ma zostać rozegrana na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR, choć w zależności od warunków pogodowych - rozważana jest także alternatywna możliwość kontaktu z naturalną nawierzchnią w nieustalonym jeszcze miejscu.

Sparing nr 7: Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, ul. Legionów 145 /26 luty 2022r., godz.12:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Krzyżanowice 4:1 (3:0)

Bramki: 1:0 (9 min. - samobójcza), 2:0 Peral (21 min.), 3:0 testowany zawodnik (42 min.), 4:0 Czernek (60 min.), 4:1 (67 min.)

MRKS: testowany bramkarz - Lorenc, Padło, Mizia, Zajączkowski, testowany zawodnik, Jonda, Peral, Mizera, Raszka, Jonkisz oraz Szczyrba - Kania, Matusz, Kozioł, Czernek, Żurek, Przemyk, Adamiec
Trener: Wojciech Białek

ar / czecho.pl
źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.