czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 10 października 2007
  • wyświetleń: 2166

Maraton Fitness w Czechowicach

Serdecznie zapraszamy na kolejny MARATON FITNESS, który odbędzie się w dniu 17 października, tj. środa od godz. 16.00.

Reklama

Przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjny program, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przewidzieliśmy szereg atrakcji. Zajęcia aerobowe poprowadzą NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH. Grupa Dane Addiction tanecznie poprowadzi zajęcia aerobowe HI/LO.

Jeżeli natomiast pragniesz zgłębić tajniki Thai Boxingu zapraszamy na zajęcia, które poprowadzi Katarzyna Adamek – profesjonalna zawodniczka w aerobiku sportowym. Dla wszystkich chcących rozruszać swoje ciało poprzez taniec zaprosiliśmy najlepszych instruktorów tańca nowoczesnego oraz latino z którymi nie tylko będziemy mogli pląsać w takt muzyki, ale pokażą nam jak poprzez taniec można pięknie kształtować ciało. Ponadto zapewniamy jedyną i niepowtarzalną okazję spróbowania i nauczenia się tańca brzucha!

Jeżeli natomiast chcesz „wyrolować” swój tłuszcz, rozwałkować tkankę tłuszczową to dla Ciebie też coś specjalnego przygotowaliśmy. Zapewniamy również poradnictwo dietetyczne.

Mamy nadzieję, że nasz atrakcyjny program już Ciebie zachęcił, jeżeli jeszcze się wahasz to po prostu wstąp, zobacz, a na pewno zostaniesz na dłużej! Czekamy na Ciebie w dniu 17.10.2007r. od godz. 16.00 w Telewizyjnym Klubie Kwadransowych Grubasów; 43-503 Czechowice-Dziedzice, ul. Tetmajera 14a.

Już dzisiaj zaplanuj z nami swoje środowe popołudnie w przyszłym tygodniu, a my gwarantujemy, że ten czas na pewno nie będzie stracony! Ta środa należy do nas i do Ciebie!

Klub Kwadransowych Grubasów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.