Sport

  • 1 maja 2022
  • wyświetleń: 2026

Sokół Zabrzeg wygrywa z GLKS II Wilkowice i obejmuje pozycję lidera

W meczu 15. kolejki bielskiej B-klasy Sokół Zabrzeg pokonał GLKS II Wilkowice 2:1. Dzięki zwycięstwu drużyna z Zabrzega zameldowała się na pozycji lidera rozgrywek.

Sokół Zabrzeg wygrywa z GLKS II Wilkowice i obejmuje pozycję lidera
Sokół Zabrzeg wygrywa z GLKS II Wilkowice i obejmuje pozycję lidera · fot. LKS Sokół Zabrzeg


To był na prawdę dobry mecz w każdym tego słowa znaczeniu. Oba zespoły wiedziały o co grają, a zaangażowanie i walkę było widać od pierwszej do ostatniej minuty.

W 15. minucie meczu na prowadzenie drużynę Sokoła Zabrzeg wyprowadził Kamil Kozłowski. Jeszcze przed gwizdkiem do szatni goście odrobili straty i druga połowa Zaczynała się "od zera" dla gospodarzy. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w 88. minucie po faulu na zawodniku Sokoła sędzia odgwizdał "wapno", które pewnie wykorzystał kapitan zespołu Dominik Gałan, zapewniając tym samym Sokołowi komplet punktów. Po zwycięstwie zabrzeżanie zamienili się miejscami w ligowej tabeli z ekipą z Wilkowic i zostali nowym liderem rozgrywek.

Loading...

mp / czecho.pl

źródło: LKS Sokół Zabrzeg

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.