Sport

  • 4 maja 2022
  • wyświetleń: 1853

[FOTO] Rotuz Bronów wygrywa z Żarem Międzybrodzie

W sobotę, 30 kwietnia Rotuz na własnym obiekcie podejmował zawsze problematyczną ekipę Żaru z Międzybrodzia Bialskiego. I faktycznie - nie obyło się bez problemów.

Rotuz Bronów - Żar Międzyrzecze - 30.04.2022 · fot. Sławomir Dąbrowski / UKS Rotuz Bronów


Rotuz nie miał specjalnego pomysłu na ten mecz, po prostu chciał wygrać. Mimo dominacji w utrzymaniu się przy piłce, futbolówka bardzo rzadko wędrowała w rejony boiska z których można by zdobyć gola. Sytuacji po obu stronach było jak na lekarstwo, a jedynego gol zdobył Feruga po asyście Zielińskiego.

Trzy punkty zostały w Bronowie, jednak poziom meczu był zdecydowanie rozczarowujący.

Rotuz Bronów vs Żar Międzybrodzie 1:0 (0:0)

48′ Feruga

Rotuz: Walas, Mencnarowski J., Bieńko, Zarychta, Dzida (46′ Pisarek), Świerkot, Feruga (85′ Iskrzycki), Mencnarowski K. (Szczelina A.), Skęczek (81’Gaszczyk), Zieliński (89′ Bialik), Wronka (78′ Banet)

Żar: Kliś, Orawczak Ł., Waluś J., Urbaniec A., Kasperek, Konior (55′ Waluś M.), Stwora, Ścieszka (85′ Fedii), Klonowski (46′ Urbaniec K.), Dudziak, Pewny (50′ Dittrich)


mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj