Sport

  • 26 maja 2022
  • 19 czerwca 2022
  • wyświetleń: 20341

Rozpoczął się sezon na "Żwirowni". Sprawdź cennik

W poniedziałek, 13 czerwca rozpoczął się sezon na popularnej "Żwirowni" w Kaniowie. W tym roku będzie on trwał do 4 września.

Żwirownia w Kaniowie
Rozpoczął się sezon na "Żwirowni" · fot. mp / czecho.pl


W sezonie kąpielowym obiekt będzie czynny w godzinach od 10.00 - 21.30. Wejście płatne będzie od 10.00 do 17.00. Na czas sezonu kąpielowego zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na drodze dojazdowej do obiektu polegająca na wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ul. Malinowej na kierunku od skrzyżowania z ul. Czechowicką do skrzyżowania z ul. Ludową.

Podano także cennik wejścia na "Żwirownię" w sezonie 2022. Od poniedziałku do piątku cena biletu normalnego będzie wynosić 5 złotych, a ulgowego - 2 złote (przysługuje on dzieciom i młodzieży uczącej się do ukończenia 20 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem legitymacji). Dzieci do lat 3 będą mogły korzystać z ORiSW bezpłatnie. W tygodniu cena biletu rodzinnego (2 dorosłych + 1 dziecko) to 10 złotych (każde kolejne dziecko - 2 złote). Cena biletu grupowego, który przysługuje grupie zorganizowanej minimum 10 osób z opiekunem (np. wycieczki, półkolonie, świetlice, obozy, kolonie) to - normalny 2 złote od osoby oraz ulgowy 1 złoty od osoby. Opiekunowie grup - wejście bezpłatne.

Inny cennik będzie tradycyjnie obowiązywał w soboty, niedziele i święta. Cena biletu normalnego będzie wynosić 10 złotych, a ulgowego - 5 złotych. Bilet rodzinny to koszt 20 zł (każde kolejne dziecko - 2 złote), z kolei dla grup zorganizowanych - normalny 4 złote od osoby, ulgowy - 2 złote od osoby. Dzieci do lat 3 oraz niepełnosprawni w soboty, niedziele i święta będą mogli korzystać ze Żwirowni" także bezpłatnie.

Co ważne, dzieci do lat 13 muszą przebywać na obiekcie pod opieką dorosłych opiekunów. Cennik biletów można znaleź także tutaj, regulamin korzystania z obiektu - tutaj, z kolei wykaz kąpielisk można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.