czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 lipca 2022
  • wyświetleń: 1680

[FOTO] Szatnie Sokoła Zabrzeg odzyskały swój dawny blask

Po 20 latach szatnie Sokoła Zabrzeg odzyskały swój blask. - Do klubowych pomieszczeń zawitała świeżość i nowoczesność na miarę dzisiejszych czasów - podkreśla drużyna w mediach społecznościowych.

Szatnie Sokoła Zabrzeg odzyskały swój dawny blask · fot. Facebook / LKS Sokół Zabrzeg


W odnowieniu szatni pomogło kilka osób prywatnych oraz firm. - Serdeczne podziękowania za tą inwestycję kierujemy w stronę Rady Sołeckiej wZabrzegu, która wsparła nasz cel finansowo, firmie meblarskiej Pana Rafała Szczepanika - RalphFittedFurniture, która nieodpłatnie wykonała i przekazała nowe meble do szatni, Panu Bogdanowi Gawlasowi oraz Panu Adamowi Pniok za prace malarskie w obiekcie, firmie Domus z Czechowic-Dziedzic za przekazanie dwóch nowych lamp do pomieszczeń oraz naszemu niezastąpionemu gospodarzowi Panu Zdzisławowi Kurtok za bieżące prace, które wykonuje dla naszego klubu przez cały rok - napisał LKS Sokół Zabrzeg na swoim profilu na Facebooku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.