czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 lipca 2022
  • wyświetleń: 1856

MRKS przegrywa z LKS Goczałkowice w drugim sparingu

Rywalem podopiecznych trenera Wojciecha Białka w drugiej grze kontrolnej tego lata była w środę drużyna LKS-u Goczałkowice-Zdrój, rywalizująca w III lidze (gr. 3).

LKS Goczałkowice-Zdrój - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Goczałkowice-Zdrój - MRKS Czechowice-Dziedzice · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


W testowej potyczce rozgrywanej na bocznym boisku kompleksu Panattoni Arena, stosunkowo szybko dwubramkową zaliczkę wypracowali sobie gospodarze, za sprawą celnych "główek" testowanego zawodnika (3 min.) i Krzysztofa Kiklaisza (24 min.).

W drugiej części jedynego gola zanotowali z kolei piłkarze MRKS-u, a konkretnie w 49. minucie własnego bramkarza niefortunnie pokonał jeden obrońców ekipy rywali czechowiczan. Tym samym sparingowy pojedynek zakończył się nieznacznym zwycięstwem zespołu dowodzonego z boku przez Łukasza Piszczka.

Kolejny test-mecz MRKS rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na stadionie Sokoła w pobliskim Zabrzegu, gdzie podejmie ligowego rywala, przeniesionego przed nowym sezonem z I grupy IV ligi śląskiej - Gwarka Ornontowice.

LKS Goczałkowice-Zdrój - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (2:0)

Bramki: 1:0 testowany zawodnik (3 min. - głową), 2:0 Kiklaisz (24 min. - głową), 2:1 (49 min. - samobójcza)

MRKS: Szczyrba - Zajączkowski, Mizia, Kubica, Lorenc, Raszka, Jonda, Kozioł, testowany zawodnik I, testowany zawodnik II, Jonkisz oraz Riabowski - Padło, Matusz, Zubrzycki, Dzida, sześciu testowanych zawodników

Trener: Wojciech Białek

mp / czecho.pl
źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.