
Sport
- 17 listopada 2007
- wyświetleń: 1052
Polska awansowała do ME 2008!
Nie tylko w 2012, ale już w 2008 roku zagramy na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Polscy zawodnicy nie potrzebowali czekać na pierwszy w historii naszego futbolu turniej jako gospodarze. W sobotę wywalczyli go na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
Po dwóch bramkach - niezawodnego ostatnio - Euzebiusza Smolarka Polska kadra pokonała na oczach 47 tysięcy kibiców obecnych na stadionie i milionów widzów przed telewizorami Belgię 2:0 i przypieczętowała tym samym pierwszy w historii polskiego futbolu awans do ME.
W 2008 roku turniej zostanie rozegrany na obiektach sportowych przygotowanych w Austrii i Szwajcarii. Wiadomo już także, że Polska wystąpi na dwóch ME z rzędu, w 2012 roku wspólnie z Ukrainą będzie ich gospodarzem.
new / czecho.pl
W 2008 roku turniej zostanie rozegrany na obiektach sportowych przygotowanych w Austrii i Szwajcarii. Wiadomo już także, że Polska wystąpi na dwóch ME z rzędu, w 2012 roku wspólnie z Ukrainą będzie ich gospodarzem.
new / czecho.pl
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Sukces młodych druhów z Bronowa! Drużyna MDP zwycięzcą zawodów powiatowych

Pierwsza w gminie drużyna dziewcząt w piłce nożnej ma już rok. W klubie trenuje 50 zawodniczek

Koniec rundy jesiennej w rozgrywkach piłkarskich. MRKS mistrzem jesieni 5. ligi gr. 2

[FOTO] Łukasz Piszczek nowym trenerem GKS Tychy. Podpisał kontrakt

II Liga Wojewódzka: pewne zwycięstwo UMKS 3 Czechowice-Dziedzice w Chorzowie!

Upadki i wzloty Rotuza. Przegrana z GTS Bojszowy i wygrana z LKS Bestwina
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
