Sport

  • 26 września 2022
  • 1 października 2022
  • wyświetleń: 2211

Dzień otwarty Squasha dla dzieci i młodzieży!

Materiał partnera:

Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY SQUASHA W SCT! Przyjdź! Zagraj! Poznaj trenerów! To juz w sobotę, 1 października w godz. 15.00 - 17.00!

squash
Dzień otwarty Squasha dla dzieci i młodzieży w Śląskim Centrum Tenisa · fot. pixabay.com


Chciałbyś aby Twoje dziecko spróbowało nowego, dynamicznego sportu? Squash to wspaniała sportowa przygoda! Szybkość, zwinność, rozwijanie umiejętności społecznych - to tylko niektóre z cech, na które pozytywnie wpływa regularna gra w squasha.

W najbliższa sobotę 1 października zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież na dzień otwarty Squasha w SCT i możliwość skorzystania z BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ z trenerem. W tym dniu dzieci będą mogły sprawdzić swoje możliwości na korcie oraz poznać tę wspaniałą grę, jaką jest squash będzie to idealna okazja by spróbować czegoś nowego.

Zapraszamy dzieci już od 6 roku życia!

Zapisz się na trening. Prosimy o wcześniejsze zapisy na zajęcia w Recepcji pod nr telefonu 32 210-11-61 lub 534 044 574 podając imię i wiek dziecka.

Zapraszamy serdecznie! Do zobaczenia na kortach!

ECOPLESS ŚLĄSKA LIGA SQUASHARuszamy z kolejną osłoną największej Ligi Squasha na Śląsku #EcoplessŚląskaLigaSquasha.

#ŚLS to inicjatywa dla miłośników squash'a i aktywnego życia ! Gwarancja pozytywnej energii !!! Możliwość rywalizacji z osobami na zbliżonym poziomie zaawansowania. Aktywne spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Nowe kontakty z pozytywnymi ludźmi. Możliwość poznania nowych sparing partnerów Możliwość spotkania profesjonalnych zawodników Nagrody dla graczy na każdym poziomie.

Co Was czeka?

ŚLS to rozgrywki podzielone na grupy wg zaawansowania, w których rozgrywa się mecze z innymi graczami o zbliżonym poziomie. W klubie spędzicie ok 2,5 h rozgrywając spotkania każdy z każdym w swojej grupie. Gramy dwa razy w miesiącu w niedzielę. Nad przebiegiem rozgrywek czuwa organizator (TRENER), który zawsze chętnie pomoże Wam "wprowadzić się" w klimat rozgrywek.

W trakcie trwania ligi oraz na zakończenie uczestnicy ora zwycięzcy mają szansę na nagrody których pula wynosi ponad 15 000 zł.

Organizator/informacje/kontakt

ŚLS Śląska Liga Squasha
Maria Jarzembowska
email: maria.jarzembowska@centrumtenisa.pl
telefon: 534 044 574

Zapisy, regulamin: https://bo5.pl/.../Ecopless+%C5%9Al%C4%85ska+Liga+Squasha...

Sponsorzy i partnerzy: Ecopless Kosmetyka Samochodowa Tamtron S.A.Best of Five Restauracja La Grande Life Energy - Studio EMS SquashTime.pl Mania Na Modę Molbud Witpol Auto.Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj