Sport

  • 15 listopada 2022
  • wyświetleń: 2767

[FOTO] Madzia Godzik wraz z zespołem Wicemistrzynią Świata

14 października czechowiczanka Magdalena Godzik wraz z zespołem Master Cado zdobyła 2. miejsce na World Championships WADF - Mistrzostwach Świata World Artistic Dance Federation. Zawody odbyły się w Płocku.

Madzia Godzik wraz z zespołem Wicemistrzynią Świata · fot. Nadesłane przez czytelnika
Madzia Godzik wraz z zespołem Wicemistrzynią Świata · fot. Nadesłane przez czytelnika


Magdalena Godzik wróciła do Czechowic-Dziedzic z tytułem I-vice Mistrzyni Świata WADF dla Mini Formacji "Master Cado" Szkoły Tańca Avocado w kategorii Junior 13-16 lat Contemporary Ballet.

Wcześniej, w czerwcu, zespół zdobył 1. miejsce i tytuł Mistrzyń Polski Mini Formacji w kategorii Junior 13-16 lat Contemporary Ballet.

Dziewczyny tańczą z sobą od roku w Szkole Tańca Avocado Fit&Dance Jawiszowice pod czujnym okiem trener i choreograf Maji Bratus, pomocy choreograficznej i technika tańca współczesnego Klaudii Śnios oraz technika tańca klasycznego Weroniki Tymoszczuk i Karola Pluszkiewicza.

Skład zespołu: Magdalena Godzik, Nadia Duda, Maja Grzybowska, Zuzanna Pucka, Patrycja Drzyżdżyk, Klaudia Blaszcz, Lena Olender.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.