czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 14 grudnia 2007
  • wyświetleń: 3328

Czecho Extreme Sqad na rowerach

Kiedy tylko mają wolny czas wsiadają na rowery - Czecho Extreme Sqad. Jeżdzą po okolicznych lasach, bielskich górach, ale i zobaczyć mogliśmy ich już również w miejskim parku czy na ulicach Czechowic. Dziś przedstawiamy pierwszą cześć filmów zich udziałem, kolejna już za tydzień.

Połączyła ich pasja do ekstremalnej jazdy na rowerze. W lipcu tego roku Urbus, Seba, Maniek, Kepper, Greenman, Cuba, Rafau i Kudłaty założyli grupę Czecho Extreme Sqad. Od tej pory wspólnie próbują swoich sił i możliwości w kolarstwie ekstremalnym.

Najczęściej spotykają się na Ochodzy, gdzie został stworzony basen z gąbkami i gdzie mogą poćwiczyć liczne w swoim dorobku akrobacje na dwóch kółkach. Zobaczyć jak sobie radzą można też na Podraju i w na leśnych trasach na Świerkowicach. Co jakiś czas grono Czecho Extreme Sqad organizuje wspólne wyjazdy na trasy downhillowe w Szczyrku lub w okolicach Bielska-Białej.W grupie znalazły się osoby, które mają do czynienia z tym sportem nawet kilka lat, ale są również nowicjusze, dla których ten sezon był pierwszy i już pozwolił im się rozwinąć. Co interesujące, sami poskładali swoje rowery, korzystając wyłącznie z formowych ram typu Destroyer, NS, Dangerous Mike i Next.

- Chcielibyśmy wystartować w przyszłorocznych zawodach OFS Cross oraz ogólnopolskim Downhill Contest w górskich miejscowościach, między innymi w Szczyrku, Wiśle, Myślenicach czy Międzybrodziu Żywieckim. - opowiada o planach CES Jakub Pysz, czyli "Cuba".

Poza startami w prestiżowych zawodach, Czecho Extreme Sqad planuje kolejne wyjazdy w góry. Grupa chciałaby również zbudować nowe trasy i hopy. Póki co czeka ich - jak sami mówią - sporo treningu, bu zdobyć odpowiednie doświadczenie.

aka / czecho.pl

-----------------------------------------

Jeżeli posiadasz jakąś ciekawą pasję, zainteresowania i rozwijasz je, chcesz się podzielić wiedzą na ich temat, a chciałbyś, aby informacja o tym pojawiła się na portalu czecho.pl, prześlij materiał na adres redakcja@czecho.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.