czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 8 stycznia 2008
  • wyświetleń: 876

Kto sportowcem 2007 roku w powiecie?

Drugi raz z rzędu Starostwo Powiatowe w Bielsku–Białej organizuje wybór najlepszego sportowca powiatu bielskiego. W ubiegłym roku najlepszym naszym sportowcem okazał się Stefan Hula – skoczek narciarski ze Szczyrku.

Starostwo zaprasza do oddawania głosów na zawodników, których osiągnięcia sportowe predysponują do uzyskania tego prestiżowego wyróżnienia. Przypomnijmy, że głosujemy tylko na zawodników reprezentujących kluby powiatu bielskiego, a więc z następujących gmin: Bestwina, Buczkowice, Czechowice–Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Szczyrk, Porąbka, Wilkowice, Wilamowice i Kozy.

Wręczenie nagrody najlepszego sportowca odbędzie się pod koniec stycznia w Starostwie Powiatowym w Bielsku–Białej. Wśród głosujących rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Głosy oddajemy e-mailem wpisując imię i nazwisko sportowca i klub jaki reprezentuje na adres: redakcja@powiat.bielsko.pl.

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.