czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 8 stycznia 2008
  • wyświetleń: 926

Kto sportowcem 2007 roku w powiecie?

Drugi raz z rzędu Starostwo Powiatowe w Bielsku–Białej organizuje wybór najlepszego sportowca powiatu bielskiego. W ubiegłym roku najlepszym naszym sportowcem okazał się Stefan Hula – skoczek narciarski ze Szczyrku.

Reklama

Starostwo zaprasza do oddawania głosów na zawodników, których osiągnięcia sportowe predysponują do uzyskania tego prestiżowego wyróżnienia. Przypomnijmy, że głosujemy tylko na zawodników reprezentujących kluby powiatu bielskiego, a więc z następujących gmin: Bestwina, Buczkowice, Czechowice–Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Szczyrk, Porąbka, Wilkowice, Wilamowice i Kozy.

Wręczenie nagrody najlepszego sportowca odbędzie się pod koniec stycznia w Starostwie Powiatowym w Bielsku–Białej. Wśród głosujących rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Głosy oddajemy e-mailem wpisując imię i nazwisko sportowca i klub jaki reprezentuje na adres: redakcja@powiat.bielsko.pl.

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.