Sport

  • 6 marca 2023
  • wyświetleń: 1304

MRKS wygrywa ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej

W dziewiątym - ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej, piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice mierzyli się z drużyną Beskidu Andrychów, plasującą się na dziewiątej lokacie w rozgrywkach IV ligi małopolskiej.

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Beskid Andrychów - 4.03.2023
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Beskid Andrychów - 4.03.2023 · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


W pierwszej części testowej potyczki rozgrywanej na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR, bramkowym łupem legitymowali się tylko goście, którzy w 11. minucie objęli prowadzenie za sprawą celnego uderzenia zza narożnika pola karnego.

Druga odsłona przebiegała z kolei pod dyktando czechowiczan - w 66. minucie do wyrównania doprowadził testowany zawodnik, a szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy 120 sekund przed ostatnim gwizdkiem arbitra przechylił Paweł Kozioł.

Już w sobotę - 11 marca podopieczni trenera Wojciecha Białka wznowią czwartoligowe rozgrywki, mierząc się na własnym terenie z Drzewiarzem Jasienica.

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Beskid Andrychów 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 (11 min.), 1:1 testowany zawodnik (66 min.), 2:1 Kozioł (88 min.)

MRKS: Riabowski - Lorenc, Kus, Kubica, Zajączkowski, testowany zawodnik, Matusz, Kozioł, Przewoźnik, Raszka, Szary oraz Zych, Jonda, Mizia, Sobótka, testowany zawodnik
Trener: Wojciech Białek

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.