czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 9 marca 2023
  • wyświetleń: 1850

Kto odszedł, a kto przyszedł? MRKS przedstawił raport transferowy

Do kilku roszad kadrowych podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej doszło w szeregach drużyny MRKS-u Czechowice-Dziedzice, o których w przededniu inauguracji ligowych zmagań wypada wspomnieć.

Reklama

Klub MRKS planuje obchody jubileuszu stulecia
Kto odszedł, a kto przyszedł? MRKS przedstawił raport transferowy · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Kto zasilił szeregi drużyny MRKS Czechowice-Dziedzice?  • Mateusz Janeczko (data ur. 30.11.1994r.) - boczny pomocnik, mogący występować także w linii ataku, swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w naszym mieście, skąd w młodym wieku trafił do Podbeskidzia Bielska-Biała. Po podpisaniu kontaktu nie dostawał tam jednak zbyt wielu szans i wypożyczany był do takich klubów jak: Chrobry Głogów, Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Bytovia Bytów. Potem występował jeszcze w Kotwicy Kołobrzeg, ale w ostatnich latach najbardziej kojarzony był z Siarką Tarnobrzeg, barwy której reprezentował przez 5 lat na poziomie zarówno II, jak i III ligi. Rundę jesienną obecnego sezonu nowy zawodnik czechowiczan spędził z kolei w Czarnych Połaniec (III liga, gr.4), skąd do MRKS-u trafił na zasadzie transferu definitywnego.


  • Jakub Przewoźnik (data ur. 09.11.2001r.) - środkowy pomocnik, wychowanek lokalnej UMKS "Trójki" powraca niejako do Czechowic-Dziedzic, gdyż występował on już od momentu ukończenia wieku juniora w zespole rezerw MRKS-u, z którą notabene wywalczył awans do ligi okręgowej. Po wycofaniu "dwójki" trafił on do pobliskiego Sokoła Zabrzeg, gdzie także wywalczył awans z klasy B do klasy A, będąc tam wyróżniającym się zawodnikiem. Do czwartoligowca wypożyczony on został póki co na okres pół roku.


  • Mateusz Maciejowski (data ur. 03.01.2002r.) - bramkarz o statusie młodzieżowca na okres półrocznego wypożyczenia pozyskany został z Zagłębia Sosnowiec, gdzie występował ostatnio w zespole rezerw. Ma on także za sobą epizody w takich klubach jak Kotwica Kołobrzeg, czy Górnik Wojkowice.


Kto odchodzi z czechowickiego klubu?  • Patryk Mizera (LKS Jawiszowice) (transfer czasowy do 30 czerwca 2023 roku).
  • Łukasz Szczurek (Rekord Bielsko-Biała) (powrót z wypożyczenia z BCS Zawoja).
  • Adam Zubrzycki (leczy kontuzję).
  • Miłosz Szczyrba (nie wznowił treningów).


- Serdecznie witamy nowych zawodników w drużynie MRKS-u i życzymy im powodzenia, z kolei byłym już graczom dziękujemy za reprezentowanie barw czechowiczan - pomyślności na dalszej piłkarskiej "ścieżce"! - skomentował zimowe transfery klub MRKS Czechowice-Dziedzice.

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.