Sport

  • 21 marca 2023
  • 27 marca 2023
  • wyświetleń: 5762

[FOTO] W Zabrzegu walczyli o tytuł Mistrza Polski

W sobotę, 25 marca w sali OSP Zabrzeg, z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjazny Zabrzeg, odbyły się 24. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Tarokach pod patronatem burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta.

24. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Tarokach - 25.03.2023 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


W odbywających się po rocznej przerwie rozgrywkach , wzięło udział 48 zawodników z Republiki Czeskiej i Polski.Pierwsze miejsce zajął mieszkaniec Petrvaldu Tomas Chrobak. Drugie miejsce zajął Wiesław Buczek z Ligoty, a trzecie miejsce Piotr Kine z Kóz.

Zabrzeżanin Władysław Hołyst uplasował się na szóstej pozycji i odebrał puchar dla najwyżej sklasyfikowanego mieszkańca sołectwa, ufundowany przez sołtysa Zabrzega Andrzeja Puskarczyka.

W imieniu Burmistrza Mariana Błachuta puchary zwycięzcom turnieju wręczył radny miejski Krzysztof Jarczok - Przewodniczący Komisji Gospodarki i Rozwoju Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

Tabelę wyników można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.