Sport

  • 3 kwietnia 2023
  • 10 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 7395

[FOTO] Robi wrażenie! Rotuz Bronów z nowym zapleczem sportowym

Zakończyły się prace przy budowie nowego zaplecza sportowego boiska przy ul. Czyża w Bronowie. Prace podsumował klub Rotuz Bronów, który będzie korzystał z zupełnie nowego budynku.

Nowe zaplecze sportowe przy boisku w Bronowie · fot. Rotuz Bronów


Jak informuje gmina Czechowice-Dziedzice, w obiekcie znajdują się szatnie dla drużyny gospodarzy, drużyny gości i sędziów. Wszystkie trzy pomieszczenia posiadają własne zaplecze sanitarne. Ponadto w budynku mieści się pokój zarządu/pokój narad z aneksem kuchennym, magazynek oraz pomieszczenie gospodarcze. Pomyślano także o ogólnodostępnej toalecie dla niepełnosprawnych i kobiet, także toalecie dla mężczyzn.

Budowa zaplecza sportowego przy boisku w Bronowie otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej z zadania inwestycyjnego w ramach programu Sportowa Polska - Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej - Edycja 2021. Wartość zadania wyniosła 970 000 zł, z czego 402 600 zł to dofinansowanie.

Nowe zaplecze sportowe przy boisku w Bronowie
Nowe zaplecze sportowego przy boisku w Bronowie · fot. Rotuz Bronów


Budowę podsumował również klub Rotuz Bronów, który będzie korzystał z nowego budynku. - Dziękujemy gminie Czechowice-Dziedzice, burmistrzowi Marianowi Błachutowi, wiceburmistrzom Maciejowi Kołoczkowi i Pawłowi Mrowcowi, sołtysowi Marianowi Derlichowi wraz z Radą sołecką oraz MOSiR Czechowice-Dziedzice za realizację i liczymy na dalszą, owocną współpracę, bo jeszcze dużo do zrobienia przed Nami... - napisał na Facebooku.

- Bardzo dziękujemy Generalnemu Wykonawcy Firmie ZIEBUD Dominik Zieliński oraz wszystkim podwykonawcom, kierownikom, inspektorom oraz wszystkim osobom, które brały czynny udział przy realizacji tego wspaniałego projektu - jesteście wielcy - podsumował Rotuz Bronów.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj