Sport

  • 4 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 2046

Taniec w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie

Materiał partnera:

Przedstawiamy Wam nową instruktorkę tańca nowoczesnego w Śląskim Centrum Tenisa - Martę Klepek!

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa


Marta jest certyfikowaną instruktorką tańca nowoczesnego. Od najmłodszych lat jej największą pasją jest taniec. Zajmuje się nim od 19 lat i nieprzerwanie rozwija się w tej dziedzinie. Trenowała taniec nowoczesny, następnie przez 12 lat taniec towarzyski, a przez kolejne lata próbowała swoich sił w hip-hopie, dancehallu oraz high heels aż do Teatru Tańca MUZA w Sosnowcu. Ostatecznie jej serce skradł taniec jazzowy, który tańczy od 7 lat. Obecnie tańczy w musicalach. Zobaczyć ją można także tańczącą i grającą na deskach Teatru Ziemi Rybnickiej. Nieustannie poszerza swój warsztat, biorąc udział w wielu artystycznych projektach.

Krótkie opisy oferowanych zajęć:

  • Podstawy tańca towarzyskiego dla par +16 - na zajęciach będziemy pracować nad elementami i nauką podstawowych kroków, ale przede wszystkim rozruszamy nasze ciała dostarczając przy tym ogromną dawkę endorfin.
  • Taniec współczesny +16 - na zajęciach przede wszystkim skupimy się na emocjach w tańcu. Pozwolimy naszemu ciału na ruch, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień. Poszerzymy nasze granice, wyjdziemy poza schemat i uwolnimy naszą głowę od niepotrzebnych myśli i to wszystko za pomocą tańca.


*Pierwszy taniec - na zajęciach popracujemy nad tym, aby stres związany z tym ważnym momentem, był jak najmniejszy. Nauczymy się współpracy i komunikacji między partnerami oraz przygotujemy specjalną choreografię, która zachwyci gości i zostanie w pamięci na całe życie.

Plan zajęćPoniedziałki

  • 18.00-19.00 - Podstawy tańca towarzyskiego dla par +16
  • 19.00-20.00 - Pierwszy taniec - lekcje prowadzone indywidualnie (podstawy tańca towarzyskiego+ spersonalizowana choreografia)
  • 20.00-21.00 - Pierwszy taniec - lekcje prowadzone indywidualnie (podstawy tańca towarzyskiego + spersonalizowana choreografia).


Czwartki:

  • 20.30-21.30 - Taniec współczesny (improwizacja, Floorwork, nauka choreografii) +16.


Zapisy w Recepcji Klubu - tel. 781 160 170.

Zapraszamy!Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj