Sport

  • 14 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 1501

Rusza Beskidzka Liga Tenisa. To rozgrywki dla każdego!

Materiał partnera:

Już wkrótce Beskidzki Klub Tenisowy Advantage rusza z kolejną edycją Beskidzkiej Ligi Tenisa. Będzie ona dedykowana wszystkim miłośnikom tenisa.

Jak informuje BKT Advantage, planowany start Beskidzkiej Ligi Tenisa przewidziany jest na 24 kwietnia. Na rozgrywki nie będzie opłat wpisowych, będą za to promocyjne ceny kortów na mecze ligowe. Liga przeznaczona jest dla graczy na każdym poziomie zaawansowania (5 poziomów)

- Ponadto już wkrótce startujemy z rozgrywkami dla kobiet, które rozpoczynają swoją przygodę z tenisem - informuje BKT Advantage. Zapisy prowadzone są w recepcji kortów pod numerem 792 707 074, Aleksandry Musiał - 601 286 979 lub Wojciecha Wrzoła - 501 307 154.

- W zależności od ilości chętnych w poszczególnych grupach dostosujemy ilość rund (min 8 max 12). Kolejne rundy ligi losowane co 14-21 dni w zależności od ilości osób w grupie. Kojarzenia par systemem szwajcarskim (parowanie przeciwników o zbliżonej punktacji z rozegranych już rund). Zawodnicy samodzielnie umawiają się ze sobą na rozegranie meczu w pasującym im terminie. Możliwość rezerwacji kortu przez stronę internetowa http://www.twojtenis.pl. Istnieje możliwość zapisania się do dwóch grup singlowych (np. M i A lub A i B itp.) - informują organizatorzy rozgrywek.

Na zakończenie ligi dla zwycięzców przewidziano puchary, losowanie nagród oraz players party połączone z miniturniejem towarzyskim!

Uwaga: do ligi zaproszone są osoby nastawione na systematyczne granie (mecz średnio co dwa tygodnie). Osoby zalegające z rozgrywaniem meczy (trzy nie rozegrane) nie będą kojarzone na kolejne rundy do czasu nadrobienia zaległości.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj