
Sport
- 10 lipca 2023
- wyświetleń: 7328
Czechowicki kajakarz po startach na Mistrzostwach Świata
We włoskim Auronzo di Cadore odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów i U23. Wystartował w nich czechowicki kajakarz Wiktor Leszczyński.

Wiktor Leszczyński wystartował w konkurencji K4 500m w osadzie z Igorem Komorowskim, Bartoszem Grabowskim i Mikołajem Walulikiem. W piątkowy poranek wystąpili w finale B - zajęli 6. miejsce.
Zawodnik MKS wystartował również w konkurencji K1 500m, w której uplasował się na 10. pozycji (1. miejsce w finale B).
- Teraz dwa dni odpoczynku i Wiktor wraz z Wojtkiem jadą na obóz do Bydgoszczy, aby szlifować formę przed Mistrzostwami Europy U23 i Mistrzostwami Świata Seniorów - poinformował MKS Kajak Czechowice-Dziedzice.
Przypomnijmy, czechowicki kajakarz Wiktor Leszczyński odebrał nominację do reprezentacji Polski na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w sobotę, 1 lipca w COS OPO Wałcz.

ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Kolejny weekend pełen emocji. Czechowiccy kajakarze wystartowali w Poznaniu

[FOTO] Kolejny bardzo udany weekend kajakarzy czechowickiego MKS

Gorący tematZrealizowali cel, który niedawno był tylko marzeniem. Tenisiści stołowi MKS z awansem do I ligi!

Juniorzy OSTS czechowickiego MKS zwyciężają w Chorwacji!

[FOTO] Kolejne starty lekkoatletów MKS. Czechowiczanie z rekordami klubu oraz życiówkami

[FOTO] Bardzo dobre wyniki młodych lekkoatletów MKS na zawodach w Orlovej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.